המלצות

המלצה מדנה – "יצאתי עם כוחות ואנרגיות שרק ממך אפשר לקבל…"

 

הגעתי לאיריס לטיפול שיאצו ולא רציתי שייגמר!!
מצד אחד לוחצת במקומות הנכונים ומצד שני מלטפת ומרגיעה במקומות שצריכים…
פשוט אלופה! מקצועית ונעימה! ממכר לחלוטין!
מחכה לטיפול הבא..יצאתי עם כוחות ואנרגיות שרק ממך אפשר לקבל…
אז תודה מכל הלב!
אוהבת דנה

 

דנה

שיאצו לנשים בהריון – "היא מטעינה מחדש את האנרגיות, משאב יקר במיוחד בימים האלה"

"הריון זה לא מחלה". כן, אבל…הוא המון דברים אחרים, ולא כולם נפלאים. כל יום הגוף קצת משתנה, ומגיב אחרת. פתאום מרגישה בקיומם של שריר או עצם שלא הכרת לפני כן, פתאום הראש קצת כבד, פתאום השינה מתארכת. או התקצרה. ולפעמים צריך גם להתמודד עם פחדים, בדיקות פולשניות וחרדה. אוף, החרדה.
אז אני הולכת לאיריס, פעם בשבוע. היא עושה לי טיפול שיאצו, ומקפידה לבדוק לפני כן מה כואב, מה נעים ומה השתנה. היא לוחצת בעדינות, מבריחה את הכאב. יותר חשוב מזה: היא מטעינה מחדש את האנרגיות, משאב יקר במיוחד בימים האלה.
הטיפול מותאם להריון, נעשה בתנוחות שנוחות לי וגם לקטן. זו השעה שלי בשבוע, גיליתי שהיא חשובה יותר מכל שעה אחרת לתחזוקה הפיזית והנפשית. הדרך עוד לא הסתיימה, רוב השליש האחרון עוד לפניי, אבל היי – יש לי את איריס.

נילי לוין

המלצה מגלי – "טיפולי הרפלקסולוגיה אצל איריס היו עונג צרוף"

 

אל איריס הגעתי עם מטרה אחת והיא הגשימה לי אותה 🙂
טיפולי הרפלקסולוגיה אצל איריס היו עונג צרוף כל פעם מחדש. בשקט שלה, בעדינות, במגע ובמקצועיות רבה היא מחוללת את הקסם בגוף.
תנו לעצמכם את הרגעים האלה, מבטיחה לכם שאתם בידיים טובות!

גלי

המלצה משמרית – "מגע קסמים ואיכות נדירה"

 

מגע קסמים ואיכות נדירה.
איריס היא מטפלת מסורה, נעימה, מקצועית ומקסימה. תמיד משרה רוגע ויודעת להוביל למקומות בטוחים ובריאים יותר
מומלץ מומלץ מומלץ

 

שמרית

רפלקסולוגיה לפוריות – "אין לי ספק שהטיפולים של איריס עזרו לי להיכנס להריון"

את איריס פגשתי לראשונה בפסטיבל שאקטי 2011, כשהייתי בעיצומם של טיפולי פוריות. מכל המטפלות, משום מה התעקשתי ללכת דווקא אליה – ובדיעבד הבנתי את הסיבה.

איריס מקרינה שלווה ורוגע שהכניסו אותי למצב רוח הנכון עוד בטרם נגעה ברגלי. באופן מקצועי למופת, ערכה איריס את כל הבירורים הנדרשים לפני שניגשה לטיפול – היסטוריה רפואית, מצב נפשי, מידע על הטיפולים ועוד. אין לי ספק שהטיפולים של איריס עזרו לי להיכנס להריון.

הטיפול עצמו היה מענג באופן שלא ייאמן – מאד קל להתמסר למגע של איריס וחרף העובדה שבמהלך ההריון חרדתי מכל דבר, על איריס סמכתי בעיניים עצומות. היא עובדת בשקט וברוגע ומסבירה בסבלנות כל דבר. יש לאיריס ניסיון רב בטיפול במגוון בעיות, ובעיקר בפוריות והריון. נעזרתי באיריס בטיפולים לאחר מכן – לכאבי גב, לברונכיטיס שחליתי בו במהלך ההריון ולרגיעה.

מלבד גישתה המקצועית והאנרגיות הרגועות שמקרינה איריס, היא גם צנועה וחדורת תחושת שליחות, וגובה מחירים שווים לכל נפש משום שהיא מאמינה שיש לאפשר גישה לטיפולים לכל אחד.

לכל מי שמחפש דרך אלטרנטיבית ומענגת לטיפול בתחלואי הגוף והנפש – ממליצה להיעזר באיריס בלי לחשוב פעמיים.

ג'סיקה

שיאצו ורפלקסולוגיה בהריון – "לא רק שכאבי הגב עברו, גם הרגשתי אופטימית יותר, שמחה, מחוזקת ומסוגלת לסחוב את שארית ההיריון"

ההיריון שלי היה לא קל ומאווווד ארוך. הרבה תרופות, ביקורים במוקדי חירום ובתי חולים שכללו הרבה זריקות והרבה עירויים ואינפוזיות. לטיפול שיאצו היריון אצל איריס הגעתי בכלל בעקבות כאבי גב חזקים שהיו לי בשליש האחרון. אבל היה לי ברור שכדי לשמור על השפיות שלי אני חייבת להתחזק ולמצוא משהו שיעזור לי בזה – גם נפשית וגם פיזית… ואצל איריס קיבלתי הרבה יותר מטיפול בבעיות גב.

בטיפולים הרגשתי שאיריס מזהה בצורה מדויקת את הקשיים ומטפלת בצורה יסודית, נקודתית וכללית. המשכתי את הטיפולים עד הלידה וממש חיכיתי שיגיע יום הטיפול השבועי כי זה היה הזמן היחיד שלי בתקופת ההיריון שהצלחתי להיטען מחדש, לטהר את עצמי ממה שעובר עליי ולצבור כוחות.

בעקבות הטיפולים, לא רק שכאבי הגב עברו, גם הרגשתי שאחרי כל טיפול כוחותיי חזרו אלי. הרגשתי אופטימית יותר, שמחה, מחוזקת ומסוגלת לסחוב את שארית ההיריון (שכמובן קיוויתי שיסתיים בהקדם ובשלום). בנוסף, הרגשתי שכל שרירי גופי הופכים רפויים ומשוחררים, דבר שהקל עלי ומנע היווצרות של כאבי גב חדשים וכאבים כלליים הנובעים מהעומס והמשקל שהגוף סוחב במהלך ההריון.

ברמה האישית איריס היא בחורה שקטה ועדינה שמקשיבה ומתבוננת. לא ממהרת לגשת לטיפול עד שמאבחנת ויודעת כיצד לטפל ולעזור. היא התעניינה ושאלה לשלומי במהלך כל תקופת הטיפול, גם בימים שבהם לא הגעתי אליה. סייעה בכל קושי ודילמה בעזרת הידע שלה במגוון תחומי הטיפול בהם עוסקת.

עדי אלכסנדר

שיאצו לאחר לידה – "הטחורים נעלמו, אני נשארתי עם מגע הקסם של איריס"

אני רוצה להמליץ בחום ובהרבה אהבה על איריס. אני כבר מטופלת אצלה בשיאצו מזה כחצי שנה, פעם בשבוע למשך שעה. ויותר ממה שאני מחכה לסופ"ש, אני מחכה לשעה הזו בשבוע! איריס מדהימה, הגעתי אליה אחרי ההריון. הייתה לי בעיית טחורים רצינית מאוד, והייתי בטוחה שזה הולך לניתוח, אחרי שלא עזרו אמבטיות ומשחות, ואחרי הטיפול של איריס זה נעלם כלא היה. מגע קסם! כמובן שנשארתי גם אחרי הטחורים 🙂

זו השעה שלי בשבוע שמוקדשת רק לי ולרוגע שלי ולנפש, ואני תמיד יוצאת מכל טיפול עם אנרגיות מטורפות. ובנוסף, בשבועיים האחרונים גם בן הזוג התחיל בטיפולים, אחרי שראה איך חזרתי הביתה מאושרת כל שבוע , ואין מבסוט ממנו!

שירי

רפלקסולוגיה לאיזון הורמונלי – "מאז הטיפולים לא היו לי דימומים"

הגעתי אל איריס לאחר תקופה ארוכה שבה סבלתי מדימומים במהלך החודש והמחזור לא היה סדיר. בדיקות גינקולוגיות שעשיתי לפני תקופת הטיפול העלו שלדימומים גרמו תאים בדופן צוואר הרחם שגדלו במיקום לא נכון, מה שמכונה אקטרופיון בצוואר הרחם. תאים שהיו אמורים להיות פנימיים גדלו כחיצוניים והדבר גרם לדימומים בלתי פוסקים במהלך החודש.

הרופא שלי אמר שמדובר בהפרעה באיזון ההורמונלי. באותה תקופה נטלתי פוסטינור מספר פעמים וייתכן שהדבר נבע מהשימוש בגלולה. הטיפול הקונבנציונלי היה צריבה של התאים בנרתיק וצוואר הרחם. הוא כואב מאוד ודורש מספר ימי מנוחה כיוון שהכאבים באזור מקשים על התנועה. אחרי שהדימומים חזרו ואחרי שעברתי שני טיפולי צריבה, החלטתי לנסות בדרך אחרת – כדי לא לעבור את הכאב שוב, וגם כדי לנסות משהו שאולי יטפל בבעיה באופן שימנע ממנה לחזור.

פניתי לאיריס לטיפול רפלקסולוגיה. עד אז, לא קיבלתי טיפול רפלקסולוגיה ולא ידעתי עד כמה הוא יעזור – אבל אחרי טיפול אחד ההרגשה הנפשית והפיזית הייתה כל כך טובה, שהייתי חייבת לתת לזה הזדמנות לטווח ארוך. אחותי, שהמליצה לי על איריס, סיפרה לי שבטיפול ישנה תחושה של מעין ריחוף, מצב מטהר בין ערנות לשינה. חוויתי את התחושה הזו בכל טיפול בעצמי ומעבר לזה שהדימומים פחתו, עם הזמן הרגשתי מצוין – פיזית ונפשית. עברתי אצל איריס שלושה טיפולים. לצערי לא יכולתי להמשיך בגלל תאונה קטנה בכף הרגל . הטיפול היה לפני כשנתיים, ומאז לא היו לי צריבות או דימומים במהלך החודש מלבד הווסת החודשית.

ע.

"הטיפול נותן לי תחושה של איזון ותחזוקה שוטפת לגוף ולנפש"

במקור, הגעתי לטיפולי רפלקסולוגיה אצל איריס במטרה לטפל במיגרנות מהן אני סובלת מזה שנים. זה לא עזר, אבל שום דבר לא עזר, והלכתי להמון טיפולים. אני עדיין מגיעה אליה באופן יחסית קבוע כשהיום, מה שמביא אותי לטיפול זו תחושת האיזון שהוא מקנה לי. כאילו אני מגיעה לארגן מחדש את הגוף, אחרי המיגרנות שמשאירות אותי מפורקת לחתיכות, וצריך לחבר אותן בחזרה.

באופן כללי, המפגש עם איריס מאוד נעים והשיחה נינוחה.

בזמן הטיפול אני בטריפ, עוברת למצב צבירה אחר. זה לא סתם ליטוף שעושה נעים (למרות שהטיפול בהחלט נעים): הכוונה מורגשת בכל נגיעה. במהלך הטיפול, אני משתדלת לעקוב אחרי מה שנעשה, להסתכל מבחוץ על הטיפול ולבדוק כיצד הוא משפיע. בדרך כלל, אני שמה לב למקומות שבהם יש זרימה ואלה שתקועים, ואז אני שואלת את איריס לגבי הנקודות האלה – ותמיד מפתיע אותי מחדש לגלות שאלו אותם מקומות בגוף שהם בעייתיים יותר אצלי.

בסופו של דבר, הטיפול נותן תחושה של איזון, של תחזוקה שוטפת לגוף ולנפש. משהו שנותן לי אנרגיה כשאני שקועה או עייפה, משהו שמחזיר אותי למשחק. למעשה, כשאני מגיעה לטיפולים באופן קבוע, אני לא שוקעת למצבים הקיצוניים האלה של עייפות, חולשה פיזית בכל הגוף ומצב רוח שפוף.

עושה לי טוב לדעת שתמיד קיימת האופציה להגיע לטיפול אם אני נופלת.

ג.ל.

פרחי באך לדכאון והתמכרות – "תחושת הדיכאון נעלמה והפסקתי עם ההתמכרויות שליוו אותי"

הגעתי לאיריס לטיפול בפרחי באך בעקבות תחושות דיכאון שאפפו אותי כחודשיים ובעיות התמכרות שהרגשתי שמעכבות את ההתפתחות שלי. איריס ערכה לי שיחת אבחון, היא הקשיבה, כיוונה ותשאלה אותי בצורה מכוונת וממוקדת כדי להבין את הדברים לעומקם: מאיפה הם מגיעים, איפה אני עומדת. באמצעות האבחון התאימה לי שילוב של תמציות לטיפול בבעיות שעלו אצלי.

כעבור שבועיים נעלמה תחושת הדיכאון הכל כך מוכרת שליוותה אותי. שבועיים לאחר מכן הגעתי לאבחון נוסף שבו איריס ערכה לי שוב תשאול מעמיק. בשלב הזה כבר הבנתי את הכוח של הטיפול בפרחי באך. רוב הבעיות שעלו בתשאול הראשון כמו התפוגגו והפכו לא רלוונטיות, וחלק מהבעיות עברו סוג של שינוי במקום שלהן בחיי ובאיך שאני מתייחסת אליהן.

עברתי תהליך לא פשוט שבמהלכו חשפתי ונחשפתי. השקט הפנימי של איריס גרם לי להירגע ולהתמקד. הרגשתי שהיא מקשיבה לי, מזדהה איתי בתחושות ואכפתית אלי ואל התהליך שאני חווה. היא לא הסתפקה בתשובות שעל פני השטח אלא התעקשה למצוא את מקור הבעיה.

גיליתי תהליך עמוק ומעורר שבו בדקתי איך אני מבחינה רגשית, תחושתית והוויתית בכל התחומים שהציקו לי או העיקו עליי, ממחשבות ועד התנהלות אישית. כעבור שבעה חודשים הפסקתי לגמרי עם ההתמכרויות שליוו אותי, ואני יכולה להגיד בביטחון ובידיעה שהפנים שלי נמצא במקום הרבה יותר שלם, יציב ומודע.

מ.מ. כהן