שיאצו לנשים בהריון

הריון זו תקופה מרגשת ונפלאה והאינטואיציה הנשית חזקה במיוחד בתקופה זו. אנחנו היחידות שמרגישות את העובר יום ולילה, אנחנו מרגישות את האנרגיה שלו, אנחנו יודעות מתי הוא זז ואיך, מתי הוא ישן ומתי ער. אנחנו מרגישות עוד המון דברים שלא ניתנים למדידה ולא תמיד ניתן לבטא אותם במילים. הריון ולידה הם זמנים שבהם מתאפשר לאשה לחוות את גופה בצורה עוצמתית ולעיתים קרובות גם מרפאת.

אספקט משמעותי זה מוזנח בגישה הרפואית, שבמסגרתה מחפשים מה עלול להיות לא בסדר. זו גם הסיבה לכך שבדרך כלל אנו מכירות את התקופה הזו כרווית בדיקות. אנחנו רוצות לוודא שהכל בסדר עם העובר ומסתמכות על המכשירים והרופאים שיבדקו זאת עבורנו. אין ספק שבדיקות רבות נחוצות, ומזל שהן נערכות – אבל התוצאה היא מצב שבו אנחנו כמעט ולא מסתמכות על האינטואיציה שלנו.

טיפול שיאצו במהלך ההריון מאפשר להתחבר לאינטואיציה שלך ולהרגיש את ההריון באופן טבעי וישיר, ולא רק דרך מדדים רפואיים. בנוסף, הטיפול מספק זמן למנוחה ולחיזוק נפשי ופיזי.

 

IMG_0277

מהו טיפול שיאצו?

שיאצו הוא טיפול מגע נעים, משחרר ומרגיע הנעשה בלבוש מלא על מזרן. המגע משפיע על זרימת הצ'י – אנרגיית החיים שזורמת בגוף. כל לחיצה בגוף מחוללת שינוי שניתן להרגיש. באמצעות השפעה על הצ'י אפשר להשיב את האיזון, להקל על בעיות מסוימות ולסייע לגוף בתהליך הריפוי הטבעי.

איך טיפול שיאצו תומך בתקופת ההריון:

 • השיאצו מאפשר לתשומת הלב לחזור פנימה ולאינטואיציה להתחזק.
 • במהלך טיפול שיאצו עולה תחושת רגיעה התומכת מבחינה רגשית ופיזית.
 • השיאצו עוזר להעצים את הצדדים החיוביים של ההריון ואת החיבור של האשה לעובר, לגוף המשתנה ולרגשות.
 • הסביבה הרגועה תורמת ומשפיעה על העובר.
 • חיזוק והכנת הגוף ללידה.

 

באילו מקרים ניתן להקל ולטפל באמצעות שיאצו?

 • עייפות ותשישות
 • בחילות
 • סימפיזיוליזיס
 • כאבי גב
 • כאבי ראש
 • עצירות וטחורים
 • מתח ומצב רוח ירוד
 • נדודי שינה
 • חולשה
 • חיזוק כללי לתקופת ההריון ולקראת הלידה

 

האם שיאצו הוא טיפול בטוח בזמן הריון?

שיאצו הוא טיפול מרגיע, נעים ובטוח לנשים בהריון בכל שלב. במהלך שנותיי כמטפלת עברתי התמחויות שונות בשיאצו וברפלקסולוגיה לתקופת ההריון ורכשתי ניסיון רב בטיפול בנשים הרות.

השיאצו נעשה בלבוש מלא על מזרן עם כריות תומכות, בתנוחות שונות ומותאם לספק נוחיות מירבית למטופלת.

 

המלצות:

שיאצו ורפלקסולוגיה בהריון – "לא רק שכאבי הגב עברו, גם הרגשתי אופטימית יותר, שמחה, מחוזקת ומסוגלת לסחוב את שארית ההיריון"

ההיריון שלי היה לא קל ומאווווד ארוך. הרבה תרופות, ביקורים במוקדי חירום ובתי חולים שכללו הרבה זריקות והרבה עירויים ואינפוזיות. לטיפול שיאצו היריון אצל איריס הגעתי בכלל בעקבות כאבי גב חזקים שהיו לי בשליש האחרון. אבל היה לי ברור שכדי לשמור על השפיות שלי אני חייבת להתחזק ולמצוא משהו שיעזור לי בזה – גם נפשית וגם פיזית… ואצל איריס קיבלתי הרבה יותר מטיפול בבעיות גב.

בטיפולים הרגשתי שאיריס מזהה בצורה מדויקת את הקשיים ומטפלת בצורה יסודית, נקודתית וכללית. המשכתי את הטיפולים עד הלידה וממש חיכיתי שיגיע יום הטיפול השבועי כי זה היה הזמן היחיד שלי בתקופת ההיריון שהצלחתי להיטען מחדש, לטהר את עצמי ממה שעובר עליי ולצבור כוחות.

בעקבות הטיפולים, לא רק שכאבי הגב עברו, גם הרגשתי שאחרי כל טיפול כוחותיי חזרו אלי. הרגשתי אופטימית יותר, שמחה, מחוזקת ומסוגלת לסחוב את שארית ההיריון (שכמובן קיוויתי שיסתיים בהקדם ובשלום). בנוסף, הרגשתי שכל שרירי גופי הופכים רפויים ומשוחררים, דבר שהקל עלי ומנע היווצרות של כאבי גב חדשים וכאבים כלליים הנובעים מהעומס והמשקל שהגוף סוחב במהלך ההריון.

ברמה האישית איריס היא בחורה שקטה ועדינה שמקשיבה ומתבוננת. לא ממהרת לגשת לטיפול עד שמאבחנת ויודעת כיצד לטפל ולעזור. היא התעניינה ושאלה לשלומי במהלך כל תקופת הטיפול, גם בימים שבהם לא הגעתי אליה. סייעה בכל קושי ודילמה בעזרת הידע שלה במגוון תחומי הטיפול בהם עוסקת.

עדי אלכסנדר

שיאצו לנשים בהריון – "היא מטעינה מחדש את האנרגיות, משאב יקר במיוחד בימים האלה"

"הריון זה לא מחלה". כן, אבל…הוא המון דברים אחרים, ולא כולם נפלאים. כל יום הגוף קצת משתנה, ומגיב אחרת. פתאום מרגישה בקיומם של שריר או עצם שלא הכרת לפני כן, פתאום הראש קצת כבד, פתאום השינה מתארכת. או התקצרה. ולפעמים צריך גם להתמודד עם פחדים, בדיקות פולשניות וחרדה. אוף, החרדה.
אז אני הולכת לאיריס, פעם בשבוע. היא עושה לי טיפול שיאצו, ומקפידה לבדוק לפני כן מה כואב, מה נעים ומה השתנה. היא לוחצת בעדינות, מבריחה את הכאב. יותר חשוב מזה: היא מטעינה מחדש את האנרגיות, משאב יקר במיוחד בימים האלה.
הטיפול מותאם להריון, נעשה בתנוחות שנוחות לי וגם לקטן. זו השעה שלי בשבוע, גיליתי שהיא חשובה יותר מכל שעה אחרת לתחזוקה הפיזית והנפשית. הדרך עוד לא הסתיימה, רוב השליש האחרון עוד לפניי, אבל היי – יש לי את איריס.

נילי לוין

טיפול משולב לפוריות, ליווי הריון ותמיכה בהורות ראשונית – "לאחר תקופה ממש קצרה – נכנסתי להריון! עם תאומים!"

 

היי איריס,
הנה מה שכתבתי ואת  מוזמנת לפרסם את זה בכל מדיה שתראי לנכון.אחרי שנתיים כמעט של טיפולי פוריות הייתי מיואשת. הרגשתי שאני לעולם לא אכנס להריון, לא אהיה אמא. היה ברור לי שאני צריכה לעשות כמה דברים אחרת, לחשוב אחרת, להתנהג אחרת ולהרגיש אחרת.
אחרי שהחלפתי רופא מטפל ומרפאת טיפולים הבנתי שאני גם צריכה לחבר בין הגוף לנפש. התעניינתי קצת וככה הגעתי לאיריס.
עדינה, שקטה, רגועה ומבינה – ככה היא הייתה עבורי. היא החלה ללוות אותי בתקופה לא פשוטה בטיפולי ארויגו, שיאצו ורפלקסולוגיה.
לאחר תקופה ממש קצרה, אני חושבת שאולי חודש פלוס מינוס – נכנסתי להריון! עם תאומים!
במהלך ההריון איריס ליוותה אותי, זו הייתה תקופה רגועה ונינוחה עבורי ואני בטוחה שהרבה בזכות הטיפולים אבל לא רק, התייעצתי עם איריס על המון דברים – אופן הלידה, סוגי בדיקות, סוגי טיפולים נוספים ומה לא… על הכל היא ענתה לי במקצועיות תוך המלצות על אנשי מקצוע נוספים מהתחום.
לאחר הלידה (שהייתה מורכבת ומסובכת) חוויתי תקופה קשה מאוד. לעולם הגיעו 2 קטנטנים ולא פחות חשוב – הגעתי לעולם כאמא טרייה. אלו היו כמה חודשים מאוד רגשיים ומאוד קשים – היה לי קשה להרים את הראש, היה לי קשה לחזור להיות אני, אבל ידעתי מה יחזיר לי את עצמי לעצמי – הגעתי שוב לאיריס.
היום התאומים בני 10 חודשים וחצי ואני מרגישה אדם אחר – לא רק בגלל שהפכתי להיות אמא, אלא בגלל שהטיפולים אצל איריס הביאו אותי למין שלווה, נינוחות, רוגע ואיזון.
אני ממליצה בחום לכל מי שמתקשה להיכנס להריון ולכל מי שחשה לא מאוזנת, לא רגועה, כאילו שרוצה להתחיל מחדש – להגיע לאיריס.
לי זה ברור שכמו שהיא ליוותה אותי בתהליכים האישיים הכל כך חשובים האלו – היא תמשיך ללוות אותי הלאה.
מומלצת ביותר!

נתקלתי בסיפורים רבים ומרגשים על איך האינטואיציה הזו באה לידי ביטוי בהריונות של נשים. מזמינה אותך לקרוא את הסיפור האישי שלי – קלאב פוט: הסיפור שהיה ולא היה
אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר, לכל שאלה שיש לך ולתיאום טיפול  054-4593434

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *