ליווי הריון

ההריון הוא תקופה מדהימה של שינויים גדולים המערבים את הגוף והנפש שלך. המון התרגשות, תחושות טובות ופחות טובות – שמחה, עצב, פחד, אושר, דאגה. הגוף והתודעה מתגייסים ליצירת חיים חדשים, מה שדורש משאבים רבים.
בתקופה זו, טיפולי מגע של רפלקסולוגיה ושיאצו מתאימים לכל אשה שרוצה זמן של מנוחה, רגיעה, חיבור לעובר ולהריון וזקוקה להתחזק פיזית ונפשית. לטיפול השפעה עמוקה על מצבך הגופני, האנרגטי והמנטלי. הטיפול עוזר להתרגל מחדש לגוף המשתנה, לעצור ולהקשיב לחיים הנוצרים, לחדד את ההקשבה לקול הפנימי ולהשיב אנרגיה לגופך בורא החיים.

לטיפולים השפעה מיטיבה על כאבים בגב, כאבים במפשעות, טחורים, עצירות, צרבות, בחילות והקאות, קשיי שינה, בצקות, כאבי ראש, מצבי רוח משתנים, חולשה ועייפות, וביכולתם להשפיע לטובה על מהלך הלידה.
IMG_0268

טיפול ארויגו בהריון הוא טיפול ייחודי לתקופת ההריון המתמקד באיזור האגן, הבטן והגב. נשים רבות מדווחות שזה אחד הטיפולים הנעימים ביותר במהלך הריון.
השיאצו משלב מגע נעים, משחרר ומרגיע באזורים שונים בגוף. טיפול שיאצו במהלך הריון מתבצע בלבוש מלא על מזרן טיפולים וכריות תומכות.
הרפלקסולוגיה מעודדת את הגוף באמצעות כפות הרגליים לחזור לאיזון ולריפוי באופן טבעי ובטוח. הטיפול מתבצע על מיטת טיפולים בלבוש מלא כאשר מטפלים ברגליים ובשוקיים.
תמציות פרחי באך מטפלות ברגשות שעולים במהלך כל ההריון. בין אם מדובר בפחד, דאגה לעובר, הסתגלות למצב החדש, תחושת בחילה וחרדות וחששות מהלידה והתקופה שאחריה.

הטיפולים שאני עושה בטוחים ויעילים במהלך ההריון. במהלך שנותיי כמטפלת עברתי התמחויות שונות בשיטת ארויגו, שיאצו וברפלקסולוגיה בזמן הריון ורכשתי ניסיון רב בטיפול בנשים הרות.

המלצות:

טיפול משולב לפוריות, ליווי הריון ותמיכה בהורות ראשונית – "לאחר תקופה ממש קצרה – נכנסתי להריון! עם תאומים!"

 

היי איריס,
הנה מה שכתבתי ואת  מוזמנת לפרסם את זה בכל מדיה שתראי לנכון.אחרי שנתיים כמעט של טיפולי פוריות הייתי מיואשת. הרגשתי שאני לעולם לא אכנס להריון, לא אהיה אמא. היה ברור לי שאני צריכה לעשות כמה דברים אחרת, לחשוב אחרת, להתנהג אחרת ולהרגיש אחרת.
אחרי שהחלפתי רופא מטפל ומרפאת טיפולים הבנתי שאני גם צריכה לחבר בין הגוף לנפש. התעניינתי קצת וככה הגעתי לאיריס.
עדינה, שקטה, רגועה ומבינה – ככה היא הייתה עבורי. היא החלה ללוות אותי בתקופה לא פשוטה בטיפולי ארויגו, שיאצו ורפלקסולוגיה.
לאחר תקופה ממש קצרה, אני חושבת שאולי חודש פלוס מינוס – נכנסתי להריון! עם תאומים!
במהלך ההריון איריס ליוותה אותי, זו הייתה תקופה רגועה ונינוחה עבורי ואני בטוחה שהרבה בזכות הטיפולים אבל לא רק, התייעצתי עם איריס על המון דברים – אופן הלידה, סוגי בדיקות, סוגי טיפולים נוספים ומה לא… על הכל היא ענתה לי במקצועיות תוך המלצות על אנשי מקצוע נוספים מהתחום.
לאחר הלידה (שהייתה מורכבת ומסובכת) חוויתי תקופה קשה מאוד. לעולם הגיעו 2 קטנטנים ולא פחות חשוב – הגעתי לעולם כאמא טרייה. אלו היו כמה חודשים מאוד רגשיים ומאוד קשים – היה לי קשה להרים את הראש, היה לי קשה לחזור להיות אני, אבל ידעתי מה יחזיר לי את עצמי לעצמי – הגעתי שוב לאיריס.
היום התאומים בני 10 חודשים וחצי ואני מרגישה אדם אחר – לא רק בגלל שהפכתי להיות אמא, אלא בגלל שהטיפולים אצל איריס הביאו אותי למין שלווה, נינוחות, רוגע ואיזון.
אני ממליצה בחום לכל מי שמתקשה להיכנס להריון ולכל מי שחשה לא מאוזנת, לא רגועה, כאילו שרוצה להתחיל מחדש – להגיע לאיריס.
לי זה ברור שכמו שהיא ליוותה אותי בתהליכים האישיים הכל כך חשובים האלו – היא תמשיך ללוות אותי הלאה.
מומלצת ביותר!

ארויגו ורפלקסולוגיה לפוריות וליווי הריון

 

הגעתי לאיריס לטיפול רפלקסולוגיה וארויגו, מהרגע שנכנסתי לקליניקה הרגשתי תחושה טובה. הרבה בזכות איריס, מטפלת מקסימה, נעימה ומקצועית.
הטיפול עצמו משרה תחושת רוגע מדהימה שהמשיכה איתי גם אחרי.
איריס ליוותה אותי לפני הכניסה להריון ובתקופה ההריון והליווי שלה היה משמעותי ותרם לי מאוד.
ממליצה בחום.

ל.ש.

שיאצו לנשים בהריון – "היא מטעינה מחדש את האנרגיות, משאב יקר במיוחד בימים האלה"

"הריון זה לא מחלה". כן, אבל…הוא המון דברים אחרים, ולא כולם נפלאים. כל יום הגוף קצת משתנה, ומגיב אחרת. פתאום מרגישה בקיומם של שריר או עצם שלא הכרת לפני כן, פתאום הראש קצת כבד, פתאום השינה מתארכת. או התקצרה. ולפעמים צריך גם להתמודד עם פחדים, בדיקות פולשניות וחרדה. אוף, החרדה.
אז אני הולכת לאיריס, פעם בשבוע. היא עושה לי טיפול שיאצו, ומקפידה לבדוק לפני כן מה כואב, מה נעים ומה השתנה. היא לוחצת בעדינות, מבריחה את הכאב. יותר חשוב מזה: היא מטעינה מחדש את האנרגיות, משאב יקר במיוחד בימים האלה.
הטיפול מותאם להריון, נעשה בתנוחות שנוחות לי וגם לקטן. זו השעה שלי בשבוע, גיליתי שהיא חשובה יותר מכל שעה אחרת לתחזוקה הפיזית והנפשית. הדרך עוד לא הסתיימה, רוב השליש האחרון עוד לפניי, אבל היי – יש לי את איריס.

נילי לוין

שיאצו ורפלקסולוגיה בהריון – "לא רק שכאבי הגב עברו, גם הרגשתי אופטימית יותר, שמחה, מחוזקת ומסוגלת לסחוב את שארית ההיריון"

ההיריון שלי היה לא קל ומאווווד ארוך. הרבה תרופות, ביקורים במוקדי חירום ובתי חולים שכללו הרבה זריקות והרבה עירויים ואינפוזיות. לטיפול שיאצו היריון אצל איריס הגעתי בכלל בעקבות כאבי גב חזקים שהיו לי בשליש האחרון. אבל היה לי ברור שכדי לשמור על השפיות שלי אני חייבת להתחזק ולמצוא משהו שיעזור לי בזה – גם נפשית וגם פיזית… ואצל איריס קיבלתי הרבה יותר מטיפול בבעיות גב.

בטיפולים הרגשתי שאיריס מזהה בצורה מדויקת את הקשיים ומטפלת בצורה יסודית, נקודתית וכללית. המשכתי את הטיפולים עד הלידה וממש חיכיתי שיגיע יום הטיפול השבועי כי זה היה הזמן היחיד שלי בתקופת ההיריון שהצלחתי להיטען מחדש, לטהר את עצמי ממה שעובר עליי ולצבור כוחות.

בעקבות הטיפולים, לא רק שכאבי הגב עברו, גם הרגשתי שאחרי כל טיפול כוחותיי חזרו אלי. הרגשתי אופטימית יותר, שמחה, מחוזקת ומסוגלת לסחוב את שארית ההיריון (שכמובן קיוויתי שיסתיים בהקדם ובשלום). בנוסף, הרגשתי שכל שרירי גופי הופכים רפויים ומשוחררים, דבר שהקל עלי ומנע היווצרות של כאבי גב חדשים וכאבים כלליים הנובעים מהעומס והמשקל שהגוף סוחב במהלך ההריון.

ברמה האישית איריס היא בחורה שקטה ועדינה שמקשיבה ומתבוננת. לא ממהרת לגשת לטיפול עד שמאבחנת ויודעת כיצד לטפל ולעזור. היא התעניינה ושאלה לשלומי במהלך כל תקופת הטיפול, גם בימים שבהם לא הגעתי אליה. סייעה בכל קושי ודילמה בעזרת הידע שלה במגוון תחומי הטיפול בהם עוסקת.

עדי אלכסנדר

"הטיפול הקל על כאבי הרגליים שהיו לי בהריון וחל שיפור משמעותי בתחושה הכללית וברמת העייפות"

איריס,

דרכינו נפגשו במהלך ההריון הראשון שלי. יצרתי קשר מתוך רצון לפנק את עצמי בעיסוי בכפות הרגליים הכואבות. האמנתי, כי הרפלקסולוגיה תוכל להקל על הכאב באופן זמני.
אכן הרגשתי, כי הטיפול הקל על כאבי הרגלים וחל שיפור משמעותי בתחושה הכללית והקלה ברמת העייפות.

הגעתי ללידה בתקווה ללדת לידה טבעית ,ללא אפידורל, וכך היה. הלידה ארכה כשש שעות וחוויתי אותה כתהליך מעצים. אני מאמינה, כי הטיפול הרפלקסולוגי התומך במהלך ההריון עזר לי ללידה קלה ומהירה.

במהלך הטיפולים חוויתי אותך שלווה ורגועה וכי עטפת אותי בהרגשה נעימה ובטוחה.
למדתי, כי במהלך ההריון מומלץ לקבל טיפול רפלקסולוגי וכי הינו בטוח ומותאם לנשים בהריון.

תודה על הטיפולים המפנקים ועל העצמה האנרגטית.
בהצלחה,
רחלי אורבך

רחלי אורבך

אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר, לכל שאלה שיש לך ולתיאום טיפול 054-4593434