מחזור

ה"מחזור" הנשי הוא כינוי לימי דימום הווסת שמופיעים במחזוריות המשתנה מאשה לאשה ולרוב נמשכת כחודש. מחזוריות זו היא חלק בלתי נפרד מהיותנו נשים ומהחיבור שלנו לטבע. אם נהיה איתה בקשר, נוכל להבין הרבה מאוד על עצמנו ואף להיעזר בה.

בעידן העתיק הווסת נחשבה קדושה. הנשים היו פורשות ממטלות היומיום ומתאספות ב"אכסניית ירח" שבנו בטבע – שם שהו יחד במנוחה, עיסו זו את זו וחזו חזיונות יחדיו. בימינו, בעיקר בתרבות המערבית, הווסת נחשבת לקללה, טומאה ומעמסה. כאשר זו נקודת המוצא שלנו, אין פלא שכיום המון נערות ונשים סובלות מכאבי מחזור, דימום כבד, תופעות שונות לפני קבלת הווסת ועוד.

ברפואה הסינית ישנה התייחסות רבה לווסת, לימי הדימום, לכמות, איכות וצבע הדם, וכן לתדירות המחזור. על-פי שיטת Arvigo לעיסוי בטן, למיקום הרחם ישנה השפעה על מחזורי הווסת ובריאות האשה. ניתן לשפר את בריאות המחזור החודשי באופן טבעי באמצעות טיפולים בשיטה זו, וכן באמצעות טיפולי שיאצו ורפלקסולוגיה.

הטיפולים יעילים לטיפול ב:IMG_0410

תסמונת קדם וסתית – שינויים קיצוניים במצב הרוח, נפיחות, כאבי בטן, אי נוחות בבטן ושינויים בעיכול, בצקות, אקנה, שינויים בתאבון ועוד.

כאבי מחזור

אל וסת – אמנוריאה

שחלות פוליציסטיות

כאבי ביוץ

אנדומטריוזיס

דימום רב

מחזורים לא סדירים

 

המלצות:

רפלקסולוגיה לאיזון הורמונלי – "מאז הטיפולים לא היו לי דימומים"

הגעתי אל איריס לאחר תקופה ארוכה שבה סבלתי מדימומים במהלך החודש והמחזור לא היה סדיר. בדיקות גינקולוגיות שעשיתי לפני תקופת הטיפול העלו שלדימומים גרמו תאים בדופן צוואר הרחם שגדלו במיקום לא נכון, מה שמכונה אקטרופיון בצוואר הרחם. תאים שהיו אמורים להיות פנימיים גדלו כחיצוניים והדבר גרם לדימומים בלתי פוסקים במהלך החודש.

הרופא שלי אמר שמדובר בהפרעה באיזון ההורמונלי. באותה תקופה נטלתי פוסטינור מספר פעמים וייתכן שהדבר נבע מהשימוש בגלולה. הטיפול הקונבנציונלי היה צריבה של התאים בנרתיק וצוואר הרחם. הוא כואב מאוד ודורש מספר ימי מנוחה כיוון שהכאבים באזור מקשים על התנועה. אחרי שהדימומים חזרו ואחרי שעברתי שני טיפולי צריבה, החלטתי לנסות בדרך אחרת – כדי לא לעבור את הכאב שוב, וגם כדי לנסות משהו שאולי יטפל בבעיה באופן שימנע ממנה לחזור.

פניתי לאיריס לטיפול רפלקסולוגיה. עד אז, לא קיבלתי טיפול רפלקסולוגיה ולא ידעתי עד כמה הוא יעזור – אבל אחרי טיפול אחד ההרגשה הנפשית והפיזית הייתה כל כך טובה, שהייתי חייבת לתת לזה הזדמנות לטווח ארוך. אחותי, שהמליצה לי על איריס, סיפרה לי שבטיפול ישנה תחושה של מעין ריחוף, מצב מטהר בין ערנות לשינה. חוויתי את התחושה הזו בכל טיפול בעצמי ומעבר לזה שהדימומים פחתו, עם הזמן הרגשתי מצוין – פיזית ונפשית. עברתי אצל איריס שלושה טיפולים. לצערי לא יכולתי להמשיך בגלל תאונה קטנה בכף הרגל . הטיפול היה לפני כשנתיים, ומאז לא היו לי צריבות או דימומים במהלך החודש מלבד הווסת החודשית.

ע.

טיפול ארויגו ורפלקסולוגיה לשחלות פוליציסטיות וכניסה להריון טבעי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אני רוצה להמליץ מכל הלב על הטיפול אצל איריס המקסימה! מדובר במטפלת מקצועית, עדינה ונעימה הן בדרך הטיפול והן בהקשבה (חשוב לא פחות!).
מדובר בטיפול מאוד נעים ומרגיע שעוזר מאוד נפשית ופיזיולוגית.
במקרה שלי ניסיתי להיכנס להריון נוסף בעזרת כדורי איקקלומין (שחלות פוליצסטיות) לאחר שבעברי נקלטתי ל-2 הריונות בעזרת כדורים אלה תוך חודש חודשיים.
לצערי הפעם לא משנה מה ניסיתי לא הצלחתי להיכנס להריון למרות שבמעקב זקיקים נראו כל הזמן ביוצים בזכות האיקקלומין, מבחינת רופא הנשים (והרפואה הקונבנציונלית בכלל) השלב הבא זה הזרעות וכמובן הפריות בהמשך – טיפולים הכוללים הורמונים רבים ומיותרים.
החלטתי לפני שאני נכנסת לסיפורי ההפריות המפורסמים לתת הזדמנות לרפואה הטבעית ותוך כדי חיפושים והמלצות הגעתי לאיריס.
איריס נפגשה איתי הקשיבה לי…הקשבתי לה…והחלטנו להתחיל (במקביל לאיקקלומין כדי שנדע מתי יש ביוץ) טיפול משולב של עיסוי רחם ורפלקסולוגיה.
כבר לאחר החודש הראשון של הטיפולים אצלה קרה דבר שלא ייאמן, במעקב הזקיקים ראו שהשחלה הימנית שחררה ביצית יפה כאשר במשך 10 הנסיונות הקודמים והמעקבים רק השחלה השמאלית תפקדה! את החודש השני כבר התחלתי מאוד מעודדת שאכן משהו "זז" שם בפנים ומשתנה לטובה… איריס עשתה לי עיסוי רחם ורפלקסולוגיה ואני עשיתי כל מה שצריך כדי להיכנס להריון…ואכן בשעה טובה נכנסתי להריון שכ"כ חיכיתי לו וב"ה להריון תקין ובריא!
אני מקווה שההמלצה שלי תגיע לכל אישה שנמצאת באיזשהו שלב בנסיונות להיכנס להריון ושתעזור להן להגשים את החלום המיוחל להפוך לאמא!!
(איריס, אם תהיה מישהי שתרצה לדבר איתי על הטיפול או לקבל עידוד או כל מה שצריך אשמח לעזור ואין לי בעיה שתמסרי את הטלפון שלי…)
תודה על הכל ,
לימור

 

לימור

אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר, לכל שאלה שיש לך ולתיאום טיפול 054-4593434