פוריות

לא תמיד ההריון מגיע בקלות, ולעיתים מתעוררים קשיים בדרך. כדי להיכנס להריון יש צורך במשאבים מהגוף וגם מהנפש. גורמים רבים אחראים על הפוריות וכולם צריכים לעבוד יחד, אצל האשה וגם אצל הגבר. לעיתים הבעיה ידועה ולעיתים הכל בסדר, ועדיין לא מצליחים להיכנס להריון.

 

IMG_0407

עיסוי בטן לפוריות

הטיפולים שאני עושה יכולים להשתלב ולעזור בדרך להריון בריא. אם את מתכננת הריון בקרוב כדאי לעשות הכנה לגוף עם עיסוי בטן בשיטת Arvigo, אפילו עוד לפני שמתחילים בנסיונות עצמם. השיטה מחזקת את הרחם, משפרת את זרימת הדם אל הרחם והשחלות, משפיעה לטובה על רירית הרחם ואיכות הביציות ומשחררת חסימות והידבקויות. השיטה יכולה לסייע במקרים מגוונים של קשיי פוריות – החל מבעיות פוריות לא מוסברות ועד מצבים מאובחנים ומורכבים.

 

טיפולים משלימים לפוריות

יחד עם עיסוי הבטן אני ממליצה לשלב טיפולי רפלקסולוגיה או שיאצו. הטיפולים מרגיעים, מורידים מתחים, מספקים תמיכה בגוף ובנפש, משפרים את המצב הבריאותי הכללי ויכולים להגביר את הפוריות. כמו כן, במקרים רבים שבהם עולים קשיים רגשיים במהלך התהליך נרצה לשלב פרחי באך לטיפול ברגשות של עצב, אשמה, צורך בהגנה מהשפעות הסביבה, ייאוש, דיכאון ועוד.
הטיפולים מתאימים גם כליווי לתהליך של הזרעות ו-IVF – גם כהקלה על תופעות הלוואי, וכן עשויים להגביר את סיכויי קליטת ההריון.

 

המלצות של מטופלות יקרות:

 

טיפול ארויגו עזר לרירית דקה וקליטת הריון – " תוך חודש בלבד מהטיפול כבר הייתי בהריון בריא ומוצלח"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

היי, מאוד מאוד באיחור רציתי להגיד לך תודה.

הגעתי אלייך עם רירית רחם מאוד דקה שלא התעבתה במשך כמה חודשים, ותוך חודש בלבד (!) מהטיפול כבר הייתי בהיריון בריא ומוצלח.

אני משוכנעת שלעיסוי היה חלק חשוב בזה, ממש הרגשתי איך ערוצי אנרגיה נפתחים כל פעם שעשיתי את העיסוי העצמי, זה היה מדהים. בדצמבר נולד איתמר 3>

 

ארויגו לחיזוק הפוריות לאחר קיסרי – "בעיני יש לך חלק עצום בילד המהמם שנולד לנו"

 

הגעתי אל איריס בעקבות המלצות שקיבלתי אחרי פוסט מיואש שפרסמתי בפייסבוק. ניסיתי להיכנס להריון במשך 8 חודשים ללא הצלחה, והתחלתי לחשוש שמשהו לא עובד... ברקע לידה קודמת שהסתיימה בקיסרי חירום, וחששות שמשהו "התקלקל" בגוף שלי בעקבות הניתוח והטראומה. בתגובות לפוסט המליצו לי על עיסוי רחם אצל איריס, קראתי קצת על השיטה ולמעל האמת? הייתי קצת סקפטית 🙂 אבל כבר מהשיחה הראשונה עם איריס ומהשאלון שנשלח אלי כהכנה לטיפול, הבנתי שמדובר במטפלת רצינית ביותר. הטיפול עצמו היה מאוד אפקטיבי ובאווירה נעימה ורגועה, ומיד אחריו הרגשתי פעילות רחמית מוגברת - ממש כאילו המון דם זורם לרחם ומעיר אותה. בנוסף, איריס לימדה אותי איך לתרגל בבית, המשכתי באדיקות, וטסתי עם בעלי לחופשה בלי הילד. כבר בחופשה נקלטתי (!) והיום אני אמא גאה לשני ילדים מקסימים.
...וחשוב לי שתדעי שבעיני יש לך חלק עצום בילד המהמם שנולד לנו, אז שוב המון תודה

 

מ., תל אביב

טיפול משולב לפוריות, ליווי הריון ותמיכה בהורות ראשונית – "לאחר תקופה ממש קצרה – נכנסתי להריון! עם תאומים!"

 

היי איריס,
הנה מה שכתבתי ואת  מוזמנת לפרסם את זה בכל מדיה שתראי לנכון.אחרי שנתיים כמעט של טיפולי פוריות הייתי מיואשת. הרגשתי שאני לעולם לא אכנס להריון, לא אהיה אמא. היה ברור לי שאני צריכה לעשות כמה דברים אחרת, לחשוב אחרת, להתנהג אחרת ולהרגיש אחרת.
אחרי שהחלפתי רופא מטפל ומרפאת טיפולים הבנתי שאני גם צריכה לחבר בין הגוף לנפש. התעניינתי קצת וככה הגעתי לאיריס.
עדינה, שקטה, רגועה ומבינה – ככה היא הייתה עבורי. היא החלה ללוות אותי בתקופה לא פשוטה בטיפולי ארויגו, שיאצו ורפלקסולוגיה.
לאחר תקופה ממש קצרה, אני חושבת שאולי חודש פלוס מינוס – נכנסתי להריון! עם תאומים!
במהלך ההריון איריס ליוותה אותי, זו הייתה תקופה רגועה ונינוחה עבורי ואני בטוחה שהרבה בזכות הטיפולים אבל לא רק, התייעצתי עם איריס על המון דברים – אופן הלידה, סוגי בדיקות, סוגי טיפולים נוספים ומה לא… על הכל היא ענתה לי במקצועיות תוך המלצות על אנשי מקצוע נוספים מהתחום.
לאחר הלידה (שהייתה מורכבת ומסובכת) חוויתי תקופה קשה מאוד. לעולם הגיעו 2 קטנטנים ולא פחות חשוב – הגעתי לעולם כאמא טרייה. אלו היו כמה חודשים מאוד רגשיים ומאוד קשים – היה לי קשה להרים את הראש, היה לי קשה לחזור להיות אני, אבל ידעתי מה יחזיר לי את עצמי לעצמי – הגעתי שוב לאיריס.
היום התאומים בני 10 חודשים וחצי ואני מרגישה אדם אחר – לא רק בגלל שהפכתי להיות אמא, אלא בגלל שהטיפולים אצל איריס הביאו אותי למין שלווה, נינוחות, רוגע ואיזון.
אני ממליצה בחום לכל מי שמתקשה להיכנס להריון ולכל מי שחשה לא מאוזנת, לא רגועה, כאילו שרוצה להתחיל מחדש – להגיע לאיריס.
לי זה ברור שכמו שהיא ליוותה אותי בתהליכים האישיים הכל כך חשובים האלו – היא תמשיך ללוות אותי הלאה.
מומלצת ביותר!

טיפול ארויגו ורפלקסולוגיה לשחלות פוליציסטיות וכניסה להריון טבעי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אני רוצה להמליץ מכל הלב על הטיפול אצל איריס המקסימה! מדובר במטפלת מקצועית, עדינה ונעימה הן בדרך הטיפול והן בהקשבה (חשוב לא פחות!).
מדובר בטיפול מאוד נעים ומרגיע שעוזר מאוד נפשית ופיזיולוגית.
במקרה שלי ניסיתי להיכנס להריון נוסף בעזרת כדורי איקקלומין (שחלות פוליצסטיות) לאחר שבעברי נקלטתי ל-2 הריונות בעזרת כדורים אלה תוך חודש חודשיים.
לצערי הפעם לא משנה מה ניסיתי לא הצלחתי להיכנס להריון למרות שבמעקב זקיקים נראו כל הזמן ביוצים בזכות האיקקלומין, מבחינת רופא הנשים (והרפואה הקונבנציונלית בכלל) השלב הבא זה הזרעות וכמובן הפריות בהמשך – טיפולים הכוללים הורמונים רבים ומיותרים.
החלטתי לפני שאני נכנסת לסיפורי ההפריות המפורסמים לתת הזדמנות לרפואה הטבעית ותוך כדי חיפושים והמלצות הגעתי לאיריס.
איריס נפגשה איתי הקשיבה לי…הקשבתי לה…והחלטנו להתחיל (במקביל לאיקקלומין כדי שנדע מתי יש ביוץ) טיפול משולב של עיסוי רחם ורפלקסולוגיה.
כבר לאחר החודש הראשון של הטיפולים אצלה קרה דבר שלא ייאמן, במעקב הזקיקים ראו שהשחלה הימנית שחררה ביצית יפה כאשר במשך 10 הנסיונות הקודמים והמעקבים רק השחלה השמאלית תפקדה! את החודש השני כבר התחלתי מאוד מעודדת שאכן משהו "זז" שם בפנים ומשתנה לטובה… איריס עשתה לי עיסוי רחם ורפלקסולוגיה ואני עשיתי כל מה שצריך כדי להיכנס להריון…ואכן בשעה טובה נכנסתי להריון שכ"כ חיכיתי לו וב"ה להריון תקין ובריא!
אני מקווה שההמלצה שלי תגיע לכל אישה שנמצאת באיזשהו שלב בנסיונות להיכנס להריון ושתעזור להן להגשים את החלום המיוחל להפוך לאמא!!
(איריס, אם תהיה מישהי שתרצה לדבר איתי על הטיפול או לקבל עידוד או כל מה שצריך אשמח לעזור ואין לי בעיה שתמסרי את הטלפון שלי…)
תודה על הכל ,
לימור

 

לימור

טיפולי ארויגו ופרחי באך עזרו לקליטת הריון טבעי בין טיפולי פוריות – "תוך מספר מפגשים במקביל לטיפולים הצלחתי להגשים חלום ונכנסתי להריון טבעי!"

הגעתי לאיריס אחרי שנה של טיפולי פוריות מייגעים. איריס ליוותה אותי לאורך הטיפול בסבלנות, הקשבה והרבה נכונות לעזור בכל התהליך המתיש…הטיפול המסור של איריס כלל עיסוי רחם בשילוב תמציות באך להורדת מתח שעזרו מאוד להצלחת התהליך, ותוך מספר מפגשים במקביל לטיפולים הצלחתי להגשים חלום ונכנסתי להריון טבעי!…
ממליצה בחום על איריס המקסימה ;-))

לילך עזרא

ארויגו ורפלקסולוגיה לפוריות וליווי הריון

 

הגעתי לאיריס לטיפול רפלקסולוגיה וארויגו, מהרגע שנכנסתי לקליניקה הרגשתי תחושה טובה. הרבה בזכות איריס, מטפלת מקסימה, נעימה ומקצועית.
הטיפול עצמו משרה תחושת רוגע מדהימה שהמשיכה איתי גם אחרי.
איריס ליוותה אותי לפני הכניסה להריון ובתקופה ההריון והליווי שלה היה משמעותי ותרם לי מאוד.
ממליצה בחום.

ל.ש.

רפלקסולוגיה לפוריות – "אין לי ספק שהטיפולים של איריס עזרו לי להיכנס להריון"

את איריס פגשתי לראשונה בפסטיבל שאקטי 2011, כשהייתי בעיצומם של טיפולי פוריות. מכל המטפלות, משום מה התעקשתי ללכת דווקא אליה – ובדיעבד הבנתי את הסיבה.

איריס מקרינה שלווה ורוגע שהכניסו אותי למצב רוח הנכון עוד בטרם נגעה ברגלי. באופן מקצועי למופת, ערכה איריס את כל הבירורים הנדרשים לפני שניגשה לטיפול – היסטוריה רפואית, מצב נפשי, מידע על הטיפולים ועוד. אין לי ספק שהטיפולים של איריס עזרו לי להיכנס להריון.

הטיפול עצמו היה מענג באופן שלא ייאמן – מאד קל להתמסר למגע של איריס וחרף העובדה שבמהלך ההריון חרדתי מכל דבר, על איריס סמכתי בעיניים עצומות. היא עובדת בשקט וברוגע ומסבירה בסבלנות כל דבר. יש לאיריס ניסיון רב בטיפול במגוון בעיות, ובעיקר בפוריות והריון. נעזרתי באיריס בטיפולים לאחר מכן – לכאבי גב, לברונכיטיס שחליתי בו במהלך ההריון ולרגיעה.

מלבד גישתה המקצועית והאנרגיות הרגועות שמקרינה איריס, היא גם צנועה וחדורת תחושת שליחות, וגובה מחירים שווים לכל נפש משום שהיא מאמינה שיש לאפשר גישה לטיפולים לכל אחד.

לכל מי שמחפש דרך אלטרנטיבית ומענגת לטיפול בתחלואי הגוף והנפש – ממליצה להיעזר באיריס בלי לחשוב פעמיים.

ג'סיקה

אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר, לכל שאלה שיש לך ולתיאום טיפול: 054-4593434