עיכול

בעיות העיכול נפוצות מאוד בימינו ורבים סובלים מתחושות לא נעימות בבטן ואף מכאבים. לעיתים הבעיות מאובחנות, אך לא פעם בבדיקות הרפואיות לא מאותרת שום בעיה פיזית ועדיין ישנם כאבים, שלשול, עצירות וחוסר נוחות.
מערכת העיכול שלנו מושפעת מאוד ממתח רגשי שאנו חווים. המתח הרגשי יכול לגרום לכיווץ הסרעפת וכתוצאה מכך כל כלי הדם, מעברי הלימפה והעצבים שעוברים דרכה לא מתפקדים בצורה אופטימלית. באמצעות טכניקות עיסוי הבטן בשיטת Arvigo ניתן לשחרר את הכיווץ, להזרים יותר דם, לפנות את מעברי הלימפות ולאזן את העצבים והצ'י כדי לשפר את תפקוד מערכת העיכול.
ברפואה הסינית ישנה התייחסות רבה לתזונה שלנו ולתפקוד מערכת העיכול. בתשאול נעבור בין היתר על אופי העיכול והיציאות ומהי התזונה שלך. הטיפול בשיאצו מאזן את זרימת הצ'י בגוף, מרגיע את הגוף וכך גם משפיע לטובה על מערכת העיכול. כמו כן, טיפול שיאצו בבטן הוא חלק בלתי נפרד מהטיפול וחשוב גם כן לבריאות המערכת. ברפלקסולוגיה מטפלים באיזור השתקפות מערכת העיכול והרגעת מערכת העצבים

הטיפולים יעילים ל:IMG_0167

גזים ונפיחות

כאבי בטן

עצירות

שלשולים

תסמונת המעי הרגיש / רגיז

קוליטיס

דיברטיקוליטיס

אנמיה

 

המלצות:

שיאצו לבעיות עיכול – "העיקר הוא השינוי המשמעותי שחל במערכת העיכול שלי"

 

לאיריס מגע קסום ומזג כה רגוע ונעים שאפילו אותי היא מרגיעה.
הטיפולים היו מהנים מאוד אבל העיקר הוא השינוי המשמעותי שחל במערכת העיכול שלי. ממליצה בחום!

מיה

המלצה מלורי – "טיפולי השיאצו הרגיעו לי מאד כל מיני בעיות מוזרות שהתרחשו אצלי בגוף"

 

איריס העניקה לי טיפולי שיאצו שהרגיעו לי מאד כל מיני בעיות מוזרות שהתרחשו אצלי בגוף, כמו סחרחורות מדי פעם ובעיות במערכת העיכול. הטיפולים עצמם היו נעימים מאד והעניקו לי אור ואנרגיה להמשך היום. איריס עצמה קשובה, רגישה ומקצועית, ועדיין לא דיברתי על ידי הפלא ועל המגע הקסום שהיא מביאה עמה. מומלץ מאוד!

לורי

 

במקרים רבים ניתן להיעזר בטיפולי מגע באופן טבעי ובטוח ובאמצעותם להקל על מערכת העיכול ולשפר את תפקודה.

אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר, לכל שאלה שיש לך, לייעוץ ולתיאום טיפול 054-4593434